IX kolejka

  • (wtorek 29.11) Sośnica – ACE Zabrze 0:3 (-18, -18, -17),
  • (wtorek 29.11) SiKReT – Kamieniec 3:0 (18, 17, 23),
  • (środa 30.11) Biuro Inżynierskie – Gumisie 1:3 (-13, –18, 23, -21),
  • (czwartek 1.12) SAPS Aurator – TKKF Szczygłowice 3:0 (12,13, 20)
  • (piątek 2.12) KS Rudziniec – Sygnał 0:3 (-19, -17, -20),
  • (piątek 2.12) Huta Łabędy – Kopernik Volley 3:0 (12, 10, 14)

Komunikat

W dniu 7.12.2016 r. (środa) o godz. 18:00 w restauracji św. Patryk w Gliwicach odbędzie się posiedzenie Komisji Gier i Dyscypliny GLS. Spotkanie jest wynikiem odwołania od decyzji o walkowerze w meczu (21.10) Kopernik Volley – TKKF Szczygłowice, jakie złożyła w dniu 3.11 br. drużyna gości.

Powyższą informację otrzymają na skrzynki mailowe w dniu dzisiejszym kierownicy zainteresowanych drużyn oraz członkowie KGiD GLS.

Samodzielny lider

Po rozegraniu VIII kolejki spotkań samodzielnym liderem została drużyna Gumisiów, która zwyciężyła w Łabędach Hutę 3:1 odnosząc jak dotychczas komplet zwycięstw.

Chociaż do rozegrania pozostało jeszcze 15 kolejek, można przypuszczać, że po ośmiu sezonach ta jedna z najbardziej zasłużonych dla naszej ligi drużyn wreszcie włączy się do rywalizacji o swój trzeci tytuł mistrzowski.

VIII kolejka

  • (poniedziałek 21.11) Sygnał – SAPS Aurator 3:1 (20, 16, -21, 18),
  • (wtorek 22.11) TKKF Szczygłowice – Biuro Inżynierskie 2:3 (22, 22, -20, -27, -10),
  • (piątek 25.11) KS Rudziniec – Sośnica 1:3 (-15, 20, -23, -22),
  • (piątek 25.11) Kopernik Volley – SiKReT 0:3 (-25, -27, -15),
  • (piątek 25.11) Kamieniec – ACE Zabrze 0:3 (-22, -8, -19),
  • (piątek 25.11) Huta Łabędy – Gumisie 1:3 (-14, 19, -21, -22),

VII kolejka

  • (wtorek 15.11) Sośnica – Kamieniec 3:1 (22, -23, 18, 20),
  • (wtorek 15.11) SiKReT – Gumisie 2:3 (-15, 18, -21, 16, -12),
  • (wtorek 15.11) ACE Zabrze – Kopernik Volley 3:0 (12, 14, 8),
  • (środa 16.11) Biuro Inżynierskie – Sygnał 1:3 (-16, 23, -18, -19),
  • (czwartek 17.11) SAPS Aurator – KS Rudziniec 3:0 (20, 14, 18),
  • (piątek 18.11) Huta Łabędy – TKKF Szczygłowice 3:1 (-22, 19, 22, 12),
  • (piątek 18.11, zaległy) Sygnał – SiKReT 3:1 (-19, 18, 23, 14).

Upomnienia dla kierowników drużyn

W związku z brakiem przestrzegania regulaminu GLS upomnienia otrzymują:

  1. Kierownik SiKReT-u za brak informacji o przełożonym meczu V kolejki SiKReT – Sygnał.
  2. Kierownik Biura Inżynierskiego za uchybienia organizacyjne oraz brak informacji o wyniku meczu V kolejki Biuro Inżynierskie – SAPS.

V kolejka

  • (piątek 04.11) Kamieniec – Gumisie 0:3 (-11, -25, -19),
  • (piątek 04.11) Huta Łabędy – KS Rudziniec 3:2 (22, -20, -21, 20, 15),
  • (wtorek 08.11) Sośnica – Kopernik Volley 3:0 (16, 11, 19),
  • (wtorek 08.11) SiKReT – Sygnałprzełożono na piątek 18.11, godz. 19:20 – zmiana gospodarza,
  • (wtorek 08.11) ACE Zabrze – TKKF Szczygłowice 3:2 (17, -25, -22, 13, 12),
  • (środa 09.11) Biuro Inżynierskie – SAPS Aurator 0:3 (-10, -20, -24).

Zmiany

KS Rudziniec zmienił godz. rozpoczęcia meczów u siebie z 17:45 na 17:55 (piątek). Ponadto w X kolejce gospodarzem meczu z TKKF Szczygłowice będzie KS Rudziniec (16.12 godz. 17:55).