II runda play-off – rewanże

o miejsca 1-4:

  • (19.3, wtorek 19:30) KS Rudziniec – Gumisie 0:3 (-17, -22, -22),
  • (22,3, piątek 19:15) Sygnał – Samatix 3:0 (0, 0, 0) – WALKOWER, goście nie przyjechali na mecz

o miejsca 5-8:

  • (19.3, wtorek 20:30) SiKReT – Kamieniec 3:1 (16, -21, 12, 20),
  • (21.3, czwartek 19:30) Huta Łabędy – Sośnica 3:2 (-19, 28, 24, -20, 7)

II runda play-off

O miejsca 1-4:

  • (12.3 wtorek, 20:20) Gumisie – KS Rudziniec 3:2 (-21, 21, -16, 18, 12),
  • (13.3 środa, 20:50) Samatix – Sygnał 1:3 (24, -23, -12, -19)

O miejsca 5-8:

  • (12.3 wtorek, 18:10) Sośnica – Huta Łabędy 1:3 (-22, -17, 22, -21),
  • (15.3 piątek, 19:00) Kamieniec – SiKReT 2:3 (24, -16, -13, 27, -9)

I runda play-off (rewanże)

  • (5.3 wtorek, 20:20) Gumisie – SiKReT 2:3 (-22, 22, 23, -13, -10),
  • (7.3 czwartek, 19:50) Huta Łabędy – Samatix 3:2 (-23, 21, 20, -21, 10),
  • (8.3 piątek, 19:15) Sygnał – Sośnica 3:1 (22, 19, -23, 17),
  • (8.3 piątek, 19:30) KS Rudziniec – Kamieniec 3:0 (9, 13, 21)

O miejsca 1-4 zagrają: Gumisie, Samatix, KS Rudziniec, Sygnał

o miejsca 5-8 zagrają: SiKReT. Huta Łabędy, Kamieniec, Sośnica

I runda play-off

  • (25.2, poniedziałek 20:20) SiKReT (5) – Gumisie (4) 0:3 (-19, -19, -22),
  • (26.2, wtorek 18:10) Sośnica (7) – Sygnał (2) 1:3 (-24, -18, 23, -22),
  • (27.2, środa 20:50) Samatix (6) – Huta Łabędy (3) 3:1 (-19, 22, 23, 20),
  • (1.3, piątek 19:00) Kamieniec (8) – Rudziniec (1) 0:3 (-17, -24, -20)

SiKReT gospodarzem pierwszego meczu fazy play-off

W zaległym meczu Gumisie przegrali z Samatixem 2:3 (18, -21, -17, 20, -17). Jeden punkt meczowy zdobyty przez Gumisie awansował tę drużynę na 4 miejsce w tabeli końcowej sezonu zasadniczego.

Natomiast SiKReT uplasował się na 5 miejscu i to on będzie gospodarzem pierwszego meczu z drużyną z Pyskowic w poniedziałek 25.02 o godz. 20:20, który zainauguruje fazę play-off.

(Prawie) wszystko jasne

Po wczorajszej porażce Samatixu z Kamieńcem trzecią parę w I rundzie play-off tworzy Samatix (6) z Hutą Łabędy (3), a czwartą SiKReT z Gumisiami.

Jeśli Gumisie w zaległym meczu z Samatixem nie zdołają wygrać przynajmniej jednego seta, to oni będą gospodarzem pierwszego meczu. Jeśli wygrają lub przegrają 2:3 – gospodarzem będzie SiKReT.

W zakładce „play-off” podano terminy meczów I rundy.

Znamy już dwie pary w I rundzie play-off

KS Rudziniec pokonując na wyjeździe po zaciętym tie-breaku drużynę Sygnału, wygrał rundę zasadniczą rozgrywek o tytuł Mistrza GLS i do play-off przystąpi z nr 1.Nr 2 przypadł Sygnałowi, a nr 3 – Hucie Łabędy. Niezależnie od wyników swoich ostatnich meczów, z nr 7 zagra Sośnica, a z nr 8 – Kamieniec. Oto mecze I rundy play-off (gospodarzem pierwszych spotkań są drużyny sklasyfikowane niżej):

  • Kamieniec (8) – KS Rudziniec (1),
  • Sośnica (7) – Sygnał (2)
  • ? (6) – Huta Łabędy (3),
  • ? (5) – ? (4)

Pierwsze mecze rozegrane zostaną między 25.2 a 1.3, rewanże tydzień później.

XIV kolejka – ostatnie mecze przed play – offem

  • (poniedziałek, 4.2) Sygnał – KS Rudziniec 2:3 (-20, 20, -21, 22, -17),
  • (poniedziałek, 4.2) SiKReT – Huta Łabędy 1:3 (20, -21, -19, -20),
  • (wtorek, 5.2) Gumisie – Sośnica 3:0 (10, 12, 13),
  • (środa, 6.2) Samatix – Kamieniec 1:3 (-11, 22, -21, -23),
  • (wtorek, 12.2) Gumisie – Samatix (zaległy XI)

XIII kolejka i mecze zaległe

  • (28.1, poniedziałek, zaległy XI) Sygnał – SiKReT 3:1 (18, 26, -21, 23),
  • (29.1, wtorek, zaległy VIII) Huta Łabędy – Gumisie 3:0 (17, 13, 16)
  • (29.1, wtorek) Sośnica – Samatix 0:3 (-20, -19, -20),
  • (31.1, czwartek) Huta Łabędy – Sygnał 2:3 (-12, 19, 25, -24, -13),
  • (1.2, piątek) Kamieniec – SiKReT 2:3 (-20, -22, 22, 19, -12)